ورود نخستین محموله گمرکی سرمایه گذاران به منطقه ویژه اقتصادی گرمسار

با ورود اولین محموله گمرکی سرمایه گذاران ،  مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی  گرمسار از تغییر مرحله سخت افزاری ، نرم افزاری و ایجاد زیر ساخت ها  به مرحله تولید توسط واحد های صنعتی در سال جهش تولید خبر داد.

به گزارش ایدرو نیوز ،  مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی گرمسار گفت : بعد ازگذشت ۱۰سال از برنامه ریزی و اجرای زیر ساخت های نرم افزاری و سخت افزاری ،  این منطقه  با ورود اولین محموله وارد مرحله جدیدی از فعالیت های اقتصادی  خود شده است .

عبدالرضا نادری  با توجه  اشاره به  ۳ سال فعالیت اجرایی  مستمر برای  فراهم آوردن شرایط موجود  در این منطقه خاطر نشان کرد :  سال جدید اغاز شروع فعالیت های وسیع در  منطقه  ویژه گرمسار است و تا پایان سال ۳ تا ۵ واحد تولیدی به بهره برداری خواهد رسید .

نادری همچنین گفت :  با وجود تمام مشکلاتی که اعم از شیوع ویروس کرونا و تحریم ها توانستیم از این موانع گذر کنیم و گام های موثری در سال جهش تولید اغاز کنیم .

منطقه ویژه اقتصادی گرمسار با مساحت ۲۰۰۰ هکتار زیر نظر سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و از مناطق کانونی صنعتی-تولیدی و اشتغال در ۹۰ کیلومتری پایتخت و در محل تقاطع بزرگراه تهران-گرمسار و آزاد راه قم-گرمسار قرار گرفته است.

 [aparat id=’0YV2O’]