ایدرونیوز

موسسه فرهنگی مطبوعاتی صمت ،میزبان رییس هیات عامل ایدرو

رییس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران عصر امروز از موسسه فرهنگی مطبوعاتی صمت بازدید کرد .

به گزارش ایدرو نیوز ، در این بازدید منصور معظمی و ابوالفضل کیانی معاون برنامه ریزی و توسعه ایدرو ضمن بازدید از قسمت های مختلف روزنامه با فعالیت های موسسه مطبوعاتی صمت آشنا شدند .

منصور معظمی همچنین در گفتگو با خبرنگاران موسسه فرهنگی – مطبوعاتی صمت با تاکید بر حساس بودن کار رسانه گفت : لازمه خبرنگار بودن عاشق این کار بودن است و هرچه در این حوزه بتوان با زبان ساده و احترام با مخاطب ارتباط برقرار کرد، موفق تر خواهید بود .

موسسه فرهنگی مطبوعاتی صمت ،میزبان رییس هیات عامل ایدرو

بازدید رئیس هیات عامل ایدرو از موسسه فرهنگی – مطبوعاتی صمت

معاون وزیر صنعت معدن و تجارت با اشاره به حوزه های جدیدی که درصنعت پیش رو است ، تصریح کرد: هم اکنون بحث انقلاب صنعتی چهارم مطرح است که مطبوعات باید مبلغ ، مبادی و نشر دهنده باشد و در این حوزه بتوانند با اطلاع سریع و دقیق جلودار این کار باشند.

رییس هیات عامل ایدرو گفت : بنگاهی که نتواند به روز باشد و نیاز بازار را برطرف کند محکوم به فناست و این در همه حوزه های کاری مطرح است و روزنامه ها می توانند در این بخش جریان سازی کنند.

وی تاکید کرد: وقتی به اسلحه توانایی و دانایی مجهز باشید می توانید نقش آفرین باشید و هر چقدر اجماع بین نخبگان در بخش های گوناگون بیشتر باشد، نتیجه اش توسعه و آبادانی کشور در همه زمینه هاست .