رئیس هیات عامل ایدرو در سومین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی :

مجلس به هنگام بررسی بودجه ،مجموع سیاست های قیمتی و غیر قیمتی را در حوزه انرژی لحاظ کند

منصور معظمی خاطر نشان کرد : ما برای اصلاح در مسیر مصرف بهینه انرژی راهی به جز پیگیری سیاست های قیمتی و غیر قیمتی نداریم و باید دراین مسیر حرکت کنیم .

مجلس به هنگام بررسی بودجه ،مجموع سیاست های قیمتی و غیر قیمتی را در حوزه انرژی لحاظ کند

رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در همایش تقدیر از برگزیدگان سومین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی با اشاره به ساختار ذهنی شکل گرفته همگان مبنی بر اینکه ما که در کشور ثروتمندی هستیم ، تصریح کرد : این نقطه شروع ، اشتباه است که ما را به لحاظ بهره وری به پایین ترین سطح رسانده است.

سومین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی

سومین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی

به گزارش ایدرونیوز ، منصور معظمی با تاکید بر اینکه باید بحث فرهنگ سازی را در عرصه رسانه و هنر جدی بگیریم خاطر نشان کرد : ما برای اصلاح در مسیر مصرف بهینه انرژی راهی به جز پیگیری سیاست های قیمتی و غیر قیمتی نداریم و باید این مسیر را بدون تعارف جلو ببریم .

معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت با اشاره به قضایای اخیر در کشور ، اظهار داشت : مجلس به هنگام بررسی بودجه مجموع سیاست های قیمتی و غیر قیمتی را در حوزه انرژی لحاظ کند .

رئیس هیات عامل ایدرو با تاکید بر اینکه راه دیگری که باید در موضوع مصرف انرژی مدنظر قرار داد ، استفاده از فناوری های جدید است ، گفت : استفاده از فناوریهای جدید سهم مصرف انرژی فسیلی را کمتر می کند و برآورد مراکز پژوهشی جهان نشان می دهد که مصرف انرژی فسیلی تا سال ۲۰۵۰ کاهش می باید اما کماکان سهم نفت و گاز همچنان بالا خواهد بود و این موضوع به ما دیکته می کند که به نقش فناوری جدید در حوزه انرژی بیشتر توجه کنیم.

معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت با اشاره به قراردادهای امضاء شده در صنعت خودرو پس از برجام گفت : یکی از این مشارکت ها قرارداد ایدرو و رنو بود که سهم اصلی آن با خودروساز صاحب برند است که به همراه خود تکنولوژی جدید را به همراه خواهد داشت.

معظمی تاکید کرد : در بخش انرژی هم باید چنین مشارکت هایی را داشته باشیم تا بتوانیم تا در مسیر مدیریت مصرف انرژی گام هایی برداریم.
رئیس هیات عامل ایدرو با اشاره به تعداد شرکت کنندگان در جایزه ملی مدیریت انرژی تصریح کرد : تعداد شرکت کنندگان نشان می دهد که این کار در ابتدای راه است.

وی در پایان آمادگی سازمان گسترش و سازمان مدیریت صنعتی برای هر گونه همکاری در این خصوص اعلام کرد.