اعطای ۴ تندیس نقره ای و ۹ تندیس برنزی در دومین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی

۴ شرکت در دومین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی که ۲۰ دی ماه با حضور متخصصان این حوزه در ساختمان شماره ۲ سازمان مدیریت صنعتی برگزار شد، موفق به کسب تندیس نقره ای شدند.

به گزارش ایدرونیوز به نقلاز روابط عمومی سازمان مدیریت صنعتی، در گروه صنایع انرژی بر، شرکت های ” کارخانجات سیمان لامرد” و ” پتروشیمی نوری” و در گروه پروژه های صرفه جویی در مصرف انرژی، شرکت های ” حایر پلاست” از گروه صنعتی انتخاب و ” پالایش نفت آبادان” موفق به کسب تندیس نقره ای دومین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی شدند.

اعطای 4 تندیس نقره ای و 9 تندیس برنزی در دومین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی

اعطای ۴ تندیس نقره ای و ۹ تندیس برنزی در دومین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی

بنا به این گزارش، امسال براساس نتایج ارزیابی ها، شرکت های متقاضی موفق به کسب تندیس طلایی جایزه ملی مدیریت انرژی نشدند.
تندیس برنزی دومین دوره جایزه ملی مدیریت انرژی در گروه صنایع انرژی بر به شرکت های “پالایش نفت بندرعباس” ، “مجتمع فولاد خراسان” ، “نفت پارس” ، “مجتمع صنایع لاستیک یزد” “شیر پاستوریزه پگاه اصفهان” و “پتروشیمی جم” و در گروه تجهیزات انرژی بر به شرکت های “ایران رادیاتور” و “سینجرگاز” و در گروه ساختمان های غیرمسکونی به شرکت طراحی، مهندسی و تامین قطعات ایران خودرو “ساپکو”اعطا شد.
همچنین ۱۰ شرکت متقاضی، گواهینامه های ” فنی عملکرد انرژی EPT” برتر، بهبود عملکرد انرژی EPH” برتر و “سیستم مدیریت انرژی EPS” برتردریافت کردند و ۵ شرکت واجد شرایط اعطا تقدیرنامه جایزه ملی مدیریت انرژی شناخته شدند.
خاطر نشان می شود، این جایزه بر اساس تفاهم‌نامه فی‌ ما بین “سازمان مدیریت صنعتی” ، “سازمان بهره‌وری انرژی ایران”، “شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت”، “ستاد بهینه‌سازی انرژی و محیط‌ زیست معاونت علمی و فن‌آوری ریاست جمهوری” و “سازمان ملی استاندارد ایران” طراحی و اجرا می شود و بیش از ۵۰ نفر از متخصصان در رشته‌های مرتبط در قالب تیم‌های ارزیابی و با صرف بیش از ۱۴۰۰ نفر ساعت کار، این فرایند را به انجام رسانده اند.