هفدهمین کنفرانس بین‌المللی توسعه منابع انسانی

هفدهمین کنفرانس بین‌المللی توسعه منابع انسانی، در روز‌های ۲۰ و ۲۱ دی‌ماه ۱۴۰۰ با موضوع حکمرانی هوشمند منابع انسانی با حضور صاحب‌نظران برجسته داخلی و بین‌المللی، به‌صورت وب کنفرانس و حضوری در ساختمان شماره ۲ سازمان مدیریت صنعتی برگزار می‌شود.

به گزارش ایدرونیوز،  “هوشمندسازی و تاثیر تکنولوژی دیجیتال؛ حوزه‌های مدیریت منابع انسانی؛ نقش مدیریت منابع انسانی هوشمند در استفاده از نسل‌های نوظهور سازمانی؛ آینده‌نگری منابع انسانی در ایجاد اشتغال هوشمند در کسب و کار و نقش مدیریت منابع انسانی هوشمند در تسهیل یادگیری مدیران ارشد و میانی با رویکرد توسعه فردی و کوچینگ” از جمله موضوعات محوری این کنفرانس هستند.

از دیگر موضوعات محوری این کنفرانس می‌توان به “مدیریت منابع انسانی هوشمند و تغییر فرهنگ سازمانی (کارکنان و فرهنگ)؛ چالش چگونگی جذب موثر برای رده‌های مختلف شغلی و صنایع متفاوت؛ تحلیل خروج نخبگان و راهکارهای جذب، نگهداشت و بازگشت نخبگان؛ مدیریت منابع انسانی هوشمند در استارت‌آپ‌ها، کسب و کارهای کوچک و متوسط و فناوری‌های پیشرفته و همچنین توسعه و نقش ارزش آفرینی جایگاه حرفه‌ای منابع انسانی در توسعه سازمان اشاره کرد.

گفتنی است، این کنفرانس توسط سازمان مدیریت صنعتی با حمایت سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و همکاری انجمن مدیریت منابع انسانی ایران برگزار می‌شود.

علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام به نشانی www.HRDConf.ir مراجعه فرمایند.