ماموریت جدید سازمان مدیریت صنعتی درسال تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها؛

رتبه بندی و جایزه ملی کیفیت ایران

براساس فراخوان صورت گرفته از سوی سازمان ملی استاندارد ایران و از میان متقاضیان، سازمان مدیریت صنعتی بعنوان مجری جایزه ملی کیفیت ایران، انتخاب شد.

به گزارش ایدرونیوز، با این انتخاب، سازمان مدیریت صنعتی بنا به سوابق و تجارب متعدد در طراحی و اجرای فرایندهای رتبه‌بندی و اعتباربخشی موظف شد تا نسبت به تجهیز گروه ارزیابان و مدرسان در قالب یک تفاهم‌نامه ۳ ساله با سازمان ملی استاندارد ایران، رتبه‌بندی و جایزه ملی کیفیت را اجرا کند.

این جایزه یکی از معتبرترین جوایز ملی با پشتوانه قانونی است که در قالب یک نظام‌نامه با مدل و متدولوژی ویژه به منظور ارزیابی کیفیت محصولات و خدمات اجرا می‌شود.

در جلسه هماهنگی اجرای جایزه ملی کیفیت ایران، با حضور ابوالفضل کیانی بختیاری مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی و وحید مرندی مقدم، معاون ارزیابی کیفیت سازمان ملی استاندارد ایران طرفین بر کیفیت اجرا، حفظ برند و اعتبار هر دو سازمان و توسعه و تعالی این جایزه در سنوات آتی تاکید کردند.

در این جلسه کیانی بختیاری تاکید نمود که سازمان مدیریت صنعتی اجرای جایزه ملی کیفیت را به‌عنوان مسئولیت اجتماعی و در راستای ماموریت خود که کمک به توسعه ظرفیت مدیریت در کشور است، به عهده گرفته و با نهایت دقت و کیفیت آن را محقق می‌نماید.

بر این اساس مقرر شد مراسم تجلیل از برگزیدگان جایزه ملی کیفیت در سطوح اهتمام، اشتهار و تندیس مقارن با ایام دهه فجر برگزار و از برندگان جایزه قدردانی به عمل آید.