برگزاری بیست و دومین همایش عرصه یادگیری مدیران منابع انسانی توسط سازمان مدیریت صنعتی بصورت وبینار

بیست و دومین همایش “عرصه یادگیری مدیران منابع انسانی ایران” با موضوع” تکنولوژی ها و فرآیندهای نوین مدیریت منابع انسانی” در روز‌های ۷ و ۸ مهرماه ماه بصورت وبینار برگزار می‌شود.

برگزاری بیست و دومین همایش عرصه یادگیری مدیران منابع انسانی توسط سازمان مدیریت صنعتی بصورت وبینار

به گزارش ایدرونیوز، احمد بذلی رئیس این همایش و قائم مقام مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی بیان کرد: برای نخستین بار و در راستای رعایت پروتکل های بهداشتی ستاد مقابله با کرونا، برگزاری بیست و دومین همایش “عرصه یادگیری مدیران منابع انسانی ایران” به شکل وبینار و با ارائه سخنرانان خارجی و ایرانی به همراه ترجمه همزمان برگزار خواهد شد.
به گفته وی از سال ۸۱ تا کنون ۱۵ دوره کنفرانس توسعه منابع انسانی در تهران و ۲۱ همایش عرصه یاد گیری در استان‌های کشور توسط سازمان مدیریت صنعتی برگزار شده که طی آن ۹۸۶ تجربه و ۳۷۸۵ مقاله به دبیرخانه کنفرانس واصل شده که از این تعداد بالغ بر ۶۵۰ تجربه و مقاله در رویداد‌های مذکور ارائه شده است.
همچنین ۱۸ هزار نفر از اساتید و متخصصین وصاحبنظران و علاقمندان به حوزه مدیریت منابع انسانی در این رویداد‌ها شرکت کرده اند که حاصل آن بالغ بر ۲۷۰ هزار نفر ساعت آموزش و یاد گیری بوده است.
حدود ۶۰ درصد از شرکت کنندگان از بخش خصوصی، ۴۰ درصد از بخش دولتی و ۳۰ درصد هم از جامعه بزرگ زنان کشور بوده است. در این وبینار ۶ تجربه داخلی و ۲ تجربه بین المللی مرتبط با موضوع همایش به اشتراک گذاشته خواهد شد.