معاون وزیر صمت در نشست با نمایندگان بندرعباس و نیشابور تاکید کرد :

لزوم هم افزایی مجلس و فعالان  صنعت  برای تحقق حداکثری جهش تولید

معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل سازمان گسترش و  نوسازی صنایع ایران در نشست های جداگانه با نمایندگان مردم بندرعباس و نیشابور در مجلس شورای اسلامی بر لزوم هم افزایی و تعامل همدلانه مجلس و فعالان عرصه  صنعت  برای تحقق هر چه بیشتر اهداف و برنامه های جهش تولید در کشور تاکید کرد .

امیر بیات ترک در این دیدار ها  ضمن اشاره به پیشگامی سازمان گسترش در توسعه صنعت و حداکثر سازی ساخت داخل نیازهای کشور در شرایط تحریم ، دقت در سرمایه گذاری های سنجیده  بر پایه آمایش سرزمینی و مزیت های نسبی  منطقه ای و مطالعات امکان سنجی روز آمد از سوی سازمان های توسعه ای در شرایط فعلی محدویت منابع را بیش از پیش ضروری بیان کرد .

وی عزم ایدرو برای حرکت  در مسیر جهش تولید با ارتقاء بهره وری ، مشارکت در سرمایه گذاری ها با بخش غیردولتی و پویا سازی شرکت های تابعه خود از طریق توسعه منابع انسانی و منعطف سازی  برنامه ها و فعالیت های این شرکت ها را از اهم اولویت های این سازمان برشمرد .

در این دیدارها همچنین منصور آرامی نماینده مردم بندرعباس ، قشم ، ابوموسی ، حاجی آباد و بندر خمیر و هاجر چنارانی  نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی  به بیان دیدگاه ها درباره ظرفیت  و پتانسیل های حوزه های انتخابیه  خود در عرصه های مرتبط با فعالیت های توسعه ای ایدرو پرداختند.