برگزاری مراسم گرامیداشت سومین سالگرد تاسیس منطقه ویژه اقتصادی گرمسار

به مناسبت گرامیداشت ایام دهه فجر در مراسمی سومین سالگرد تاسیس منطقه ویژه اقتصادی گرمسار گرامی داشته شد.

به گزارش ایدرونیوز ، در این مراسم که نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی و مدیران منطقه ویژه اقتصادی گرمسار و همچنین مدیران سازمان گسترش حضور داشتند ، مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی گرمسار در سخنانی ضمن خیر مقدم به خانواده همکاران این شرکت و گرامیداشت ایام دهه فجر انقلاب اسلامی تصریح کرد : توجه به توسعه مناطق مختلف کشور از برکات انقلاب اسلامی است و ایجاد مناطق ویژه اقتصادی نیز موجب توسعه صنعتی مناطق مختلف کشور شده است .

عبدالرضا نادری خاطرنشان کرد : منطقه ویژه اقتصادی گرمسار در همین سه سال اخیر توانسته است بستر مناسبی را برای سرمایه‌گذاری در منطقه فراهم کند و تاکنون موجب اشتغال زایی مستقیم و غیرمستقیم ۵۰۰ نفر را موجب شده است.

نماینده مردم گرمسار هم در این مراسم با گرامیداشت بهار انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه در سه سال گذشته گام های بسیار خوبی در منطقه ویژه اقتصادی گرمسار برداشت شده است ، ابراز امیدواری کرد: موضوع گازرسانی منطقه به زودی به اتمام برسد.

غلامرضاکاتب ابراز امیدواری کرد :منطقه ویژه اقتصادی گرمسار در آینده ای نزدیک به مجموعه مولد اقتصادی در منطقه تبدیل شود.

سخنرانی حجت الاسلام زائری با موضوع مدیریت اخلاق مدارانه ، تجلیل از همکاران نمونه و بازدید از کاروانسرای ده نمک از دیگر برنامه های گرامیداشت سومین سالگرد منطقه ویژه اقتصادی گرمسار بود.

منطقه ویژه اقتصادی گرمسار یکی از معدود مناطق ویژه کشور با موقعیت استراتژیکی عالی است که در فاصله ۹۰ کیلومتری شرق تهران، ۵ کیلومتری غرب گرمسار و در محل تقاطع بزرگراه تهران -گرمسار و آزادراه قم -گرمسار قرار گرفته است. شرکت مدیریت منطقه ویژه اقتصادی گرمسار از زیر مجموعه های ایدرو است .