معاون وزیر صمت در مراسم معارفه مدیرعامل ایران خودرو :

هم افزایی خودروسازان داخلی برای بهینه سازی کیفیت

معاون وزیر صمت و رئیس هیئت عامل سازمان گسترش در مراسم معارفه مدیرعامل ایران خودرو هم افزایی کلیه خودروسازان داخلی و تعریف پلت فرم مشترک برای بهینه سازی کیفیت و تولید خودرو در کشور را خواستار شد .

به گزارش ایدرونیوز ، محمدباقر عالی با اشاره به نقش توسعه ای سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و جایگاه هماهنگ کننده این سازمان در حوزه صنعت خودرو کشور و تاکید اخیر مقام معظم رهبری در دیدار با هیئت دولت مبنی بر نقش پیشرانی که صنعت خودرو باید در رونق تولید ایفا کند ، افزود : سازمان توسعه ای ایدرو به عنوان هماهنگ کننده صنعت خودرو بستر سازی لازم برای هم افزایی توان خودروسازان داخلی و طراحی پلت فرم مشترک را انجام می دهد.

عالی همچنین تکمیل حدود ۲۲ هزار خودرو دارای کسری قطعه و تزریق به بازار مصرف ظرف ده روز گذشته را نشان دهنده توانمندی و همت منابع انسانی و سربازان جهاد اقتصادی در سال رونق تولید برشمرد و تاکید کرد: سیاستگذاری در دوره جدید با تمرکز بیشتر در جهت کاهش قیمت تمام شده و افزایش کیفیت محصولات خواهد بود.

رئیس هیئت عامل ایدرو دین اصلی خودروسازان را انجام تعهدات به خریداران و ثبت نام کنندگان بر شمرد و خواستار برنامه ریزی با تکیه بر توان داخل برای رفع مشکلات ناشی از تحریم های ظالمانه در تحویل سفارش ها شد .

در این مراسم فرشاد مقیمی به عنوان مدیرعامل جدیدگروه صنعتی ایران خودرو معرفی شد . فرشاد مقیمی پیش از این معاون امور صنایع وزارت صمت بود و از سوابق وی می توان به عضو هیات مدیره و معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، مدیر برنامه ریزی و بودجه سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و رئیس انجمن بهره وری ایران اشاره کرد .