حضور ایدرو در نمایشگاه اختصاصی ایران در شهر رم

اقتصادتهران: نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در شهر رم امروز با حضور وزیر صنعت ،‌معدن وتجارت افتتاح می‌شود.

حضور ایدرو در نمایشگاه اختصاصی ایران در شهر رم

به گزارش ایدرو نیوز،‌ در این نمایشگاه که بمنظور معرفی انواع  توانمندی‌ها و قابلیت‌های صنعتی،‌معدنی و فنی جمهوری اسلامی ایران در پایتخت ایتالیا برگزار می‌گردد از ۱۰۷ غرفه با مساحت ۱۷۰۰۰ متر تشکیل شده است. قرار است این نمایشگاه امروز به وسیله مهندس نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت و با حضور نمایندگان شرکت‌های ایرانی حاضر در نمایشگاه و همچنین صنعتگران و فعالان حوزه‌های مختلف کسب و کار ایتالیایی و سرمایه گذاران اروپایی افتتاح گردد.

این خبر حاکی است سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران  و سازمان شهرک‌های صنعتی و شرکت‌های تولید کننده سنگ و چرم و همچنین شرکت‌های فعال در زمینه  فرش بافی و تولید زعفران و پسته حضور فعالی در این نمایشگاه دارند.

قرار است در حاشیه این نمایشگاه، ‌مذاکرات و گفتگوهای جانبی با فعالان اقتصادی و صنعتی ایتالیا به منظور تشریح شرائط سرمایه گذاری در انواع پروژه‌های صنعتی و کشاورزی در ایران و ترغیب و دعوت از سرمایه گذاران ایتالیایی برای حضور در قالب شراکت‌ها سرمایه گذاری با طرف‌های ایرانی اعم از بخش خصوصی یا دولتی ‌صورت گیرد.

سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در این نمایشگاه زمینه‌های فعالیت های خودرا در حوزه‌های مختلف اعم از صنایع دریایی، ‌نفت و گاز و خودروسازی و غیره در معرض نمایش درآورده است.

شرکت نیک گستر به همراه دو شرکت تابعه شان در این نمایشگاه با استقرار در کنار غرفه ایدرو، محصولات خودرا به نمایش در آورده است.