امضاء تفاهم نامه ایدرو و ایماگ آلمان (نمایشگاه بین المللی مونیخ)

سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران با امضاء تفاهم نامه ای با ایماگ آلمان (نمایشگاه بین المللی مونیخ) در زمینه فعاایت های نمایشگاهی همکاری می کند.

به گزارش ایدرو نیوز ، این تفاهم نامه را بهزاد اعتمادی قائم مقام ایدرو ، سید علی عراقچی مدیر امور بین الملل ایدرو و برگ لایتر مدیرعامل شرکت ایماگ و کلاوس فردریش نماینده انجمن مهندسی آلمان با حضور مقامات سفارت آلمان در تهران امضا کردند .

اعزام هیات های تجاری، برگزاری نمایشگاه و همایش های مشترک در حوزه های مختلف صنعتی و برگزاری نشست های تخصصی در حوزه هایی چون صنایع ریلی ، خودرو، نوسازی صنایع ، انرژی های تجدید پذیر ، معرفی تازه ترین پیشرفتهای تکنولوژی و آموزش مدیران از جمله مفاد این تفاهم نامه است.

قائم مقام سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران ابراز امیدواری کرد : امضاء این تفاهم نامه گسترش همکاری های ایدرو با شرکت های آلمانی را بیش از پیش به دنبال داشته باشد.

شرکت نمایشگاه های بین المللی مونیخ یکی از پیشروان صنعت برگزاری نمایشگاه در سطح بین المللی است که همه ساله در مقر اصلی خود ، ۱۴ نمایشگاه بین المللی تخصصی پیشرو، بیش از ۴۰نمایشگاه تخصصی و بالغ بر ۲۵۰ نمایشگاه میهمان برگزار می کند.

این شرکت همچنین در خارج از آلمان بیش از ۴۰ نمایشگاه تخصصی اجرا می کند که این فعالیت ها در همکاری با ۹ شعبه و دفاتر نمایندگی که در بیش از ۹۰ کشور مستقر هستند انجام می شود.