همکاری فوان چین با ایتکو

شرکت های توربین توان گستر ایرانیان ( ایتکو ) و ” لیائو نینگ فوآن” چین برای همکاری در زمینه پایش، تولید قطعه و تجهیزات دوار صنایع نیروگاهی ، نفت ، گاز و قطعات انواع توربین با یکدیگر توافق کردند.

به گزارش ایدرونیوز ، مدیر عامل شرکت توربین توان گستر ایرانیان (ایتکو) در دیدار با معاون مدیر عامل هولدینگ فوان چین ضمن اعلام آمادگی این شرکت برای اجرای پروژه های مشترک ، تهیه نقشه راه همکاری دو شرکت در آینده را خواستار شد.

احمد خادم المله اظهار داشت : ایتکو می تواند دروازه ورود فوآن چین به بازار ایران و منطقه باشد و تمایل دارد در قالب سرمایه گذاری مشترک ، جوینت ونچر و یا فاینانس و تامین کالاهای مورد نیاز شرکت های نیروگاهی و نفت و گاز ایران با شرکت چینی همکاری کند.

معاون مدیر عامل هولدینگ فوان چین نیز در این دیدار ضمن معرفی توانمندی های هولدینگ فوآن چین ، آمادگی این شرکت برای همکاری با شرکت توربین توان گستر ایرانیان را اعلام کرد و اظهارداشت : این شرکت با مجموعه های صنعتی مختلفی در برزیل ، ایتالیا ، آمریکا ، هند ، آلمان و روسیه همکاری دارد و آماده است در ایران نیز با شرکت های ایرانی همکاری کند .

ژوفوجن اظهارداشت : شرکت فو آن در ساخت تجهیزات موتور هواپیما و هلی کوپتر های امدادی و آتش نشانی نیز فعال است و آمادگی دارد توانمندی های خود را در اختیار شرکت ایتکو قرار دهد .