نمایشگاه بین‌المللی قطعات خودرو خاورمیانه از فردا آغاز می‌شود

سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو تهران که در نوع خود بزرگترین نمایشگاه منطقه خاورمیانه محسوب می‌شود فردا با حضور مقام‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت و مدیران همه شرکت‌ها و کمپانی‌های خودروساز داخلی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران گشایش می‌یابد.

نمایشگاه بین‌المللی قطعات خودرو خاورمیانه از فردا آغاز می‌شود

به گزارش ایدرونیوز، در این نمایشگاه که از ۲۱ تا ۲۴ آبان برپا خواهد بود، صدها کمپانی و شرکت داخلی و خارجی، نوین‌ترین صنایع، قطعات تولیدی و خدمات خود را در معرض دید علاقمندان قرار می‌دهند.
محمد خضرایی‌قهرمانی، مدیر عامل شرکت بازرگانی بین‌المللی ایدرو و رئیس ستاد برگزاری این نمایشگاه گفت: به جرأت می‌توان اذعان کرد که نمایشگاه بین‌المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو تهران بی‌تاثیری تحریم‌های آمریکا را به اثبات رساند به طوری که در این نمایشگاه بیش از هفتصد کمپانی و شرکت حضور دارند.
وی افزود: از مجموع شرکت‌کنندگان در سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو تهران ۵۱۰ شرکت داخلی و ۱۸۵ شرکت خارجی و از ۹ کشور فرانسه، یونان، ترکیه، چین، تایوان، کره جنوبی، هند، ایتالیا و لهستان هستند.
قهرمانی اضافه کرد: اهمیت سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو تهران موجب شده است تا برخی از کشورها از جمله ترکیه، چین، تایوان، کره جنوبی و هند در این نمایشگاه به صورت گروهی(پاویون) حضور یابند.
مدیر عامل شرکت بازرگانی بین‌المللی ایدرو گفت: سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو در فضایی بالغ بر ۲۷ هزار متر مربع ( فضای مفید) و در ۱۴ سالن نمایشگاهی و فضای باز محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا شده است.
رئیس ستاد برگزاری سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو تهران اضافه کرد: برگزاری ۱۲ همایش و کارگاه علمی آموزشی با حضور مهندسان، متخصصان و استادان دانشگاه­ها و همچنین برنامه‌ریزی برای بازدید چند هیات صنعتی، تجاری و بازرگانی داخلی و خارجی، برخی از برنامه‌های جانبی این دروه از نمایشگاه است.
گفتنی است در سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو تهران انواع قطعات و مجموعه‌های خودرو، انواع قطعات فنی و موتوری خودرو، انواع قطعات بدنه خودرو، انواع ماشین‌آلات و تجهیزات قطعه‌سازی، مجموعه‌های تحقیقاتی و طراحی مهندسی، مواد اولیه و تجهیزات جانبی خودرو، بازرگانی و خدمات پس از فروش، نشریات تخصصی صنعت خودرو، لوازم تزئیناتی خودرو، تعمیر و نگهداری خودرو، محصولات پاک‌کننده خودرو و سایر تجهیزات و خدمات این حوزه در معرض دید علاقمندان قرار می‌گیرد.
فراهم کردن زمینه جذب سرمایه‌گذاری‌های خارجی، معرفی دستاوردها، ظرفیت‌ها و توانمندی­‌های کارخانه‌ها و شرکت‌های داخلی، بسترسازی برای توسعه مبادلات و همکاری‌های صنعتی شرکت‌های ایرانی و خارجی، توسعه صادرات و یافتن بازارهای جدید صادراتی، نمایش آخرین تحولات و دستاوردهای علمی، فنی و صنعتی داخلی و خارجی این حوزه، ایجاد ارتباط‌های تجاری جدید و انتقال دانش، تکنولوژی و تجربیات موفق جهانی به کشور و کار آفرینی و اشتغال پایدار؛ مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.
سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو تهران از فردا تا ۲۴ آبان هر روز از ساعت ۹ تا ۱۷ در محل دائمی نمایشگاه­های بین‌المللی تهران آماده بازدید علاقمندان است.