مدیر فروش و بازاریابی مجتمع صنعتی اسفراین:

سرویس سنتر تخصصی فولادهای آلیاژی ایجاد شد

مدیر فروش و بازاریابی مجتمع صنعتی اسفراین گفت: کارکنان این مجتمع برای نخستین بار در کشور سرویس سنتر تخصصی فولادهای آلیاژی را با همکاری شرکت تجهیز آلیاژ آریا در اصفهان ایجاد کردند.

سرویس سنتر تخصصی فولادهای آلیاژی ایجاد شد

به گزارش ایدرونیوز ، داود حاجی زاده روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: مجتمع صنعتی اسفراین با توجه به اهداف کیفی خود ،حمایت از تولید داخلی و مبانی اقتصاد مقاومتی و پاسخ شایسته به تامین نیازمندی «انواع مقاطع فولادهای آلیاژی» مورد نیاز صنایع مادر، با حمایت سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) اقدام به استقرار و ایجاد این سرویس کرده است.

وی افزود: در حوزه تامین انواع قطعات و تجهیزات نیز این مجتمع صنعتی فولاد پیرو اهداف بلندمدت خود ضمن ارزیابی نقاط ضعف در زنجیره ی تامین و به عنوان راهکار در پاسخ شایسته و کیفی به این نیازمندی، اقدام به ایجاد و تشکیل «کنسرسیوم های ساخت ماشین آلات و تجهیزات استراتژیک» صنایع مادر با شرکتهای بزرگ داخلی کرده است.

حاجی زاده گفت: در این راستا مجتمع صنعتی اسفراین به عنوان طرف اصلی قرار داد با شرکتهای مصرف کننده داخل کشور و به عنوان هسته اصلی کنسرسیوم با شرکتهای همکار خود قابلیت و امکان تحویل تجهیزات استراتژیک صنایع را در بالاترین سطح کیفی از مرحله نقشه کشی و ساخت تا مرحله تحویل نهایی فراهم کرده است.

به گزارش ایرنا مجتمع صنعتی فولاد اسفراین از شرکت های تحت پوشش سازمان گسترش و نوسازی ایران و بزرگترین تولید کننده قطعات و مقاطع فولاد آلیاژی در خاورمیانه است که امکان ساخت ۱۴۰نوع فولاد آلیاژی را دارد.

این مجتمع با ظرفیت تولید ۸۰ هزار تن، هم اکنون سالانه ۵۰ هزار تن تولید دارد .

شهرستان ۱۲۰ هزار نفری اسفراین در ۶۰کیلومتری جنوب شرقی بجنورد مرکز خراسان شمالی قراردارد و با دارا بودن دو مجتمع بزرگ و مهم صنعتی فولاد و لوله گستر قطب صنعتی استان محسوب می شود.